Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Niečo o nás

Úvod MyKto sme

 

Ako to všetko začalo

 

Dávno pradávno, roku pána 2013, kde sa víno lialo a odpad sa sypal, za horami a dolami Malých Karpát, bolo 7 statočných :)

 

Vtedy ešte o sebe nevedeli, ale každý z nich už horel láskou k prírode a chcel jej pomáhať. Niektorí už vtedy odstraňovali čierne skládky odpadu. Traja sadili stromy a jeden stromy zachraňoval, ďalší plánoval zadržiavať vodu v lese. Postupne sme sa našli na sociálnej sieti a v sieťach rôznych akcií. Približne od roku 2018 sme už fungovali spolu, sčasti pod neformálnym názvom Zelená hliadka Pezinok. Pre lepšie fungovanie a spoluprácu s mestom, aj možnosť čerpať granty, sme pod rovnakým názvom formálne založili občianske združenie.

 

Tak sa teda v jeden zimný predvianočný deň, 23. 12. 2019, narodilo občianske združenie Zelená hliadka Pezinok :)

 


Radi privítame nových členov a spolupracovníkov, stačí sa ozvať. Sú rôzne podoby, okrem členstva je môžné si robiť len vlastné projekty s našou podporou, pod našou značkou, čerpať verejné granty a zastupovať pred úradmi.