Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Ako nás podporiť finančne

Úvod MyPodporiť finančne

   Sme občianske združenie bežných slovenských občanov, takže nemáme žiadne extra osobné finančné zdroje. Snažíme sa o získanie verejných, mestských, štátnych či rôznych firemných grantov. Nie je to ľahké a často neúspešné, lebo žiadateľov je vždy viac ako ponúk. Preto je vhodná aj podpora od našich sympatizantov, najviac obyvateľov Pezinka, keďže oni si môžu najviac užívať plody našej práce (pri ovocných stromoch doslovne:).

   Všetky darované financie pôjdu výhradne na verejné aktivity a projekty, ako je zber odpadu, sadenie verejných stromov a starostlivosť o ne, nákup alebo prenájom pozemkov na zriadenie verejného ovocného sadu alebo mokrade...

 

   Všetky finančné pohyby sú verejné prostredníctvom bankového transparentného účtu SK3283300000002101840040, kde sú na webe banky zobrazené a pre všetkých prístupné. Vidieť je kto a koľko nám daroval a na aký účel sme to použili tu: https://ib.fio.sk/ib/transparent?a=2101840040

 

 

Podporiť nás môžete

  • poukázaním ľubovoľnej finančnej čiastky s popisom DAR na transparentný účet vo Fio Banke: SK3283300000002101840040
  • poukázaním 1 %, 2 %, 3 % z dane z príjmu
  • v hotovosti darom v novinovom stánku na ul. 1. mája 4 Pezinok, info TU
  • darovaním, lacným predajom alebo prenajatím svojho pozemku vhodného na naše činnosti. Pre bližšie individuálne podmienky nás kontaktujte
  • zapojením sa do našich rôznych brigád pre verejnosť, o ktorých vopred informujeme na tejto stránke alebo na našej FB stránke formou "udalosti"
  • členstvom, v prípade ak chcete byť veľmi aktívny a/alebo v určitých veciach pre nás veľmi prospešní. Napríklad viete poskytnúť pre nás dôležitú techniku (dodávku, cisternu na polievanie, traktor, vŕtačku do zeme ...), odbornosť, skúsenosti, pozemky apod.
  • percentami vašich nákupov v bežných internetových obchodoch cez službu Dobromat:

https://dobromat.sk/data/banners/banner-400i.png?v=2

 

 

Najviac potrebujeme mať rôznou formou k dispozícii:

  • autododávku, nákladniak alebo aspoň vozík za auto na prepravu odpadu a nádrže s vodou na polievanie
  • bager alebo vŕtačku dier do zeme na sadenie stromov a vodozádrže
  • vhodný by bol aj výhodnejší prístup k materiálom ako sú: drevené koly ku stromom, pletivo, rôzne ručné náradia, ochranné pomôcky, vrecia na odpad apod.

 

 

 

Ako poukázať 2 % alebo 3 % z dane z príjmu?

 

Návod nájdete TU. Všetky tlačivá s tým súvisiace TU. Tlačivá pre zamestnancov (Vyhlásenie...) a pre firmy (Potvrdenie...) vyplníte a vytlačíte TU. Poukázané sumy si môžete pozrieť na našom transparentnom účte TU (prichádzajú v niekoľkých dávkach spolu viac súm v mesiacoch jún a júl bez označenia mesta či daňovníka).

 

Naše údaje do tlačiva

IČO 52867480

Právna forma: OBČIANSKE ZDRUŽENIE

Názov: ZELENÁ HLIADKA PEZINOK

Sídlo: ZA HRADBAMI

Súpisné/orientačné číslo: 2261/18

PSČ: 90201

Obec: PEZINOK

 

Doteraz prijaté financie z 2-3 %

2021 - 1318,48 €

2022 -   948,19 €

2023 -


 

ĎAKUJEME!